Članak je filtriran: subota, 10 Novembar 2018 - Elči Ibrahim-pašina medresa u Travniku
subota, 10 Novembar 2018 19:03

Odjeljenje IV-a

Alumnisti 251. generacije - IV-a

Školska godina 2017/18.

Razrednik: mr. Ahmed Omerdić

R/B

Prezime i ime

Očevo ime

Općina

1.

Adilović Harun

Zuhdija

Zenica

2.

Arnaut Davud

Jakub

Zenica

3.

Basara Abdulah

Muhamed

Bugojno

4.

Bešo Šemsudin

Šemsudin

Zenica

5.

Brakić Irfan

Samir

Novi Travnik

6.

Bulaja Ahmed

Bećir

Donji Vakuf

7.

Dervišić Asmir

Vahid

Bihać

8.

Fehrić Edin

Safet

Zavidovići

9.

Husak Mustafa

Salem

Gornji Vakuf

10.

Indžić Muhamed

Hamid

Travnik

11.

Karić Vahid

Ćamil

Travnik

12.

Karić Ramo

Muris

Travnik

13.

Kasumović Ahmed

Rašid

Travnik

14.

Kokić Alija

Ibro

Jajce

15.

Kurtović Sulejman

Muhamed

Travnik

16.

Lelak Zenaid

Muhamed

Gornji Vakuf

17.

Lugonja Tarik

Nijaz

Travnik

18.

Omerdić Nesib

Muhamed

Travnik

19.

Omerdić Emin

Elvir

Travnik

20.

Otuzbir Hadžo

Mirzet

Novi Travnik

21.

Palić Abdulah

Amir

Travnik

22.

Penić Sumedin

Miralem

Jajce

23.

Rebihić Almedin

Ibrahim

Stari Vitez

24.

Ribo Abdurahman

Muris

Zenica

25.

Ribo Benjamin

Latif

Travnik

26.

Sijah Esad

Selvedin

Travnik

27.

Smajić Dženan

Adil

Stari Vitez

28.

Spahić Samed

Nihad

Zenica

29.

Spahić Salih

Husein

Zenica

30.

Tarakčija Safer

Munir

Travnik

31.

Turanović Tarik

Rijad

Jajce

32.

Turanović Sulejman

Hidajet

Jajce

Objavljeno u Godina 2018.
subota, 10 Novembar 2018 19:01

Odjeljenje IV-b

Alumnistice 251. generacije - IV-b

Školska godina 2017/18.

Razrednik: Lejla Porča, prof.

R/B

Prezime i ime

Očevo ime

Općina

1.

Adžemović Azra

Emir

Gornji Vakuf

2.

Ahmetović Zijada

Nezir

Zenica

3.

Čajlaković Zineta

Esad

Zenica

4.

Efendić Amila

Hasib

Ključ

5.

Garanović Ajla

Senad

Zenica

6.

Halimović Alema

Ređep

Travnik

7.

Hođić Hana

Sanel

Zenica

8.

Jašarević Merima

Senad

Vitez

9.

Jevrić Fatima

Jusuf

Sanski Most

10.

Kesten Merjem

Ermin

Travnik

11.

Kokić Sumejja

Ahmet

Travnik

12.

Kurta Kerima

Mehmedalija

Fojnica

13.

Mehić Fatima

Salih

Zenica

14.

Muračević Merjema

Edin

Zenica

15.

Musić Sumea

Ibrahim

Travnik

16.

Neslanović Lamija

Nihad

Busovača

17.

Ohran Nedžla

Meho

Bugojno

18.

Peskić Lejla

Sefir

Vitez

19.

Pezić Rumejsa

Nevzet

Busovača

20.

Rešić Belkisa

Naim

Zenica

21.

Sinanović Nadira

Fuad

Novi Travnik

22.

Smajić Nudžejma

Adnan

Zenica

23.

Smajić Merjema

Saudin

Vitez

24.

Spahić Samra

Munir

Zenica

25.

Spahić Emina

Midhat

Zenica

26.

Topoljak Lamija

Đemal

Vitez

27.

Trako Ajla

Mirnes

Vitez

28.

Zlotrg Zerina

Esed

Vitez

Objavljeno u Godina 2018.
subota, 10 Novembar 2018 18:59

Odjeljenje IV-c

Alumnistice 251. generacije - IV-c

Školska godina 2017/18.

Razrednik: Merima Begović, prof.

R/B

Prezime i ime

Očevo ime

Općina

1.

Adilović Sumeja

Ferid

Travnik

2.

Aganović Lejla

Admir

Travnik

3.

Alić Selma

Vahdet

Zenica

4.

Bašić Mevla

Omer

Donji Vakuf

5.

Burnić Šejla

Hasan

Sanski Most

6.

Ćatić Lejla

Ekrem

Busovača

7.

Ćeleš Emina

Derviš

Travnik

8.

Dogan Amina

Smail

Travnik

9.

Duranović Ilma

Esad

Jajce

10.

Đulan Sumeja

Munever

Zenica

11.

Fuško Esada

Đemil

Travnik

12.

Halilović Merjem

Rifet

Žepće

13.

Hodžić Đana

Emir

Zenica

14.

Hubljar Amila

Nezib

Donji Vakuf

15.

Jašarević Esma

Suad

Zenica

16.

Klisura Ehlimana

Sabit

Travnik

17.

Maglić Emina

Semir

Bugojno

18.

Mlivo Amila

Mubekir

Bugojno

19.

Mujanović Šejma

Sulejman

Maglaj

20.

Muratović Nejla

Šačir

Novi Travnik

21.

Murtić Sabira

Sifet

Žepće

22.

Palalić Ilma

Ferhat

Novi Travnik

23.

Palalić Lejla

Ferhat

Novi Travnik

24.

Patković Lamija

Samir

Vitez

25.

Raffaq Sumeja

Jilali

Zenica

26.

Razić Amina

Samir

Travnik

27.

Sinanović Sara

Husejn

Žepče

Objavljeno u Godina 2018.
subota, 10 Novembar 2018 18:55

Odjeljenje IV-a

Alumnisti 250. generacije - IV-a

Školska godina 2016/17.

Razrednik: mr. Asim Hodžić

R/B

Prezime i ime

Očevo ime

Općina

1.

Atić Edin

Ibrahim

Bugojno

2.

Bačvić Elmin

Salih

Travnik

3.

Bašić Mahir

Alen

Donji Vakuf

4.

Bradić Muhamed

Almir

Travnik

5.

Čančar Vildan

Halil

Zenica

6.

Čolaković Ahmed

Enes

Zenica

7.

Ćatić Edin

Nahid

Bugojno

8.

Čurić Harun

Kemal

Travnik

9.

Dervić Velid

Esmir

Travnik

10.

Didić Amel

-

Bos. Petrovac

11.

Duraković Kenan

Amel

Bos. Krupa

12.

Fuško Rahman

Mirsad

Travnik

13.

Fuško Rahim

Senad

Travnik

14.

Golub Harun

Sabahudin

Zenica

15.

Halak Ismail

Avdija

Travnik

16.

Haznadarević Adnan

Halim

Tomislavgrad

17.

Hrustanović Amer

Emsad

Travnik

18.

Husić Salih

Fadil

Travnik

19.

Jašarević Haris

Mesud

Bugojno

20.

Kasumović Akif

Husein

Travnik

21.

Kokić Ajdin

Asim

Jajce

22.

Krnjić Rijad

Zijad

Novi Travnik

23.

Mehić Bejzad

Muradif

Zenica

24.

Mehmedović Bakir

Muhamed

Graz, Austrija

25.

Mlivo Uzeir

Mirsad

Bugojno

26.

Pelto Adnan

Hajrudin

Tešanj

27.

Perenda Faris

Taib

Novi Travnik

28.

Sarajlić Imran

Azmir

Vitez

29.

Sedić Muaz

Ishak

Bos. Krupa

30.

Sefer Kerim

Sabahudin

Travnik

31.

Šehić Bilal

Hasan

Zavidovići

32.

Zekan Harun

Zijad

Jajce

33.

Zukić Faris

Meho

Novi Travnik

Objavljeno u Godina 2017.
subota, 10 Novembar 2018 18:52

Odjeljenje IV-b

Alumnistice 250. generacije - IV-c

Školska godina 2016/17.

Razrednik: mr. Esma Imširpašić

R/B

Prezime i ime

Očevo ime

Općina

1.

Arshad Sajra

Mahmmood

Donji Vakuf

2.

Begović Hata

Derviš

Travnik

3.

Buljina Elma

Eniz

Linz, AT

4.

Čehaja Aiša

Senad

Bugojno

5.

Duranović Harisa

Haris

Jajce

6.

Đulan Amila

Nihad

Zenica

7.

Hadžibegović Amina

Adnan

Travnik

8.

Hadžić Selma

Nedžad

Travnik

9.

Hodžić Ajdina

Mujo

Travnik

10.

Hodžić Nizama

Hasan

Donji Vakuf

11.

Jusić Adnana

Malik

Bugojno

12.

Karić Nedžla

Hasan

Travnik

13.

Kasumović Salema

Hasan

Travnik

14.

Kokić Amina

Đelal

Donji Vakuf

15.

Krehić Azra

Mirsad

Vitez

16.

Mujkanović Selma

Senad

Vitez

17.

Peco Emina

Semir

Travnik

18.

Pilić Zerina

Seno

Zenica

19.

Pivić  Nudžejma

Ahmed

Zenica

20.

Ribo Fatima

Senad

Travnik

21.

Smajlović Kulsuma

Mirzedin

Travnik

Objavljeno u Godina 2017.
Stranica 1 od 3

logo new12

JU Elči Ibrahim-pašina medresa u Travniku
Rijaset Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini

Telefon: +387 (0)30 548-550
Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Arhiva

« Novembar 2018 »
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Top