Članak je filtriran: ponedjeljak, 22 Juni 2020

Islamska zajednica u Bosni i Hercegovini

Elči Ibrahim-pašina medresa u Travniku

 

KONAČNI REZULTATI PRIJEMA U PRVI RAZRED

MUŠKI KANDIDATI

Red.broj

Prezime

Ime

Ime oca

1.                   

Agić

Fatmir

Fuad

2.                   

Ahmetspahić

Muhammed

Benaris

3.                   

Avdić

Harun

Alija

4.                   

Bećirović

Ibrahim

Đemal

5.                   

Buro

Faris

Mirnes

6.                   

Čajdin

Zijad

Husnija

7.                   

Dedić

Mehmed

Senad

8.                   

Delić

Jakub

Ramo

9.                   

Demić

Ubejd

Izudin

10.               

Džinović

Hamza

Anes

11.               

Đezić

Bakir

Safet

12.               

Fejzić

Enis

Zakir

13.               

Fejzić

Mirzad

Asim

14.               

Gagula

Hamza

Anes

15.               

Ganić

Vahid

Vernes

16.               

Gičević

Muhamed

Damir

17.               

Grabus

Emanulah

Salih

18.               

Huseinović

Enis

Galib

19.               

Ibrahimagić

Abdurahman

Samir

20.               

Imamović

Ajnur

Ešref

21.               

Indžić

Bakir

Salih

22.               

Jusić

Amar

Mufid

23.               

Kapo

Hamza

Omer

24.               

Kasumović

Ismail

Ismet

25.               

Kozlić

Refik

Nezir

26.               

Kukić

Hamza

Edin

27.               

Lendo

Harun

Mirzet

28.               

Letić

Rifet

Omer

29.               

Lužić

Rasim

Jusuf

30.               

Malanović

Belmin

Hrustan

31.               

Mehić

Enis

Edin

32.               

Mehić

Eldar

Adem

33.               

Meša

Imran

Husein

34.               

Mešković

Muamer

Osman

35.               

Meštrovac

Hamza

Besim

36.               

Muslimović

Tarik

Galib

37.               

Omerdić

Samed

Amel

38.               

Omerović

Emel

Nerzet

39.               

Özgür

Nevrez

Ihsan

40.               

Patković

Bakir

Samir

41.               

Perenda

Hazim

Midhet

42.               

Ramljak

Faris

Mehmed

43.               

Sinanović

Ilhan

Mahmut

44.               

Skender

Amer

Azrudin

45.               

Smailbegović

Emir

Sead

46.               

Šljivar

Hamid

Nefad

47.               

Tarakčija

Malik

Munir

48.               

Terzić

Ahmed

Sabahudin

49.               

Trako

Elvis

Jahija

50.               

Trako

Ahmed

Asim

51.               

Trako

Eldar

Halim

52.               

Varupa

Hamza

Nazif

53.               

Zelkanović

Suljo

Adis

54.               

Zgrčo

Fahrudin

Hajrudin

55.               

Zukan

Ibrahim

Adis

 

 

ŽENSKI KANDIDATI

Red.broj

Prezime

Ime

Ime oca

1.                   

Abdel Monem

Aisha

Emad

2.                   

Adilović

Sara

Selvedin

3.                   

Aličić

Rejhana

Elvedin

4.                   

Alispahić

Adna

Rasim

5.                   

Alkić

Ajna

Mirza

6.                   

Bećirović

Amina

Tajib

7.                   

Begzadić

Umejma

Mevludin

8.                   

Bešić

Amina

Nusret

9.                   

Brkić

Murisa

Muris

10.               

Buljubašić

Delila

Muharem

11.               

Čelenka

Elma

Izet

12.               

Čolić

Nejra

Muhamed

13.               

Delić

Ilhana

Sedin

14.               

Dervić

Zulka

Mehudin

15.               

Džinović

Selma

Alen

16.               

Đulan

Amela

Fahrudin

17.               

Đulić

Ajla

Esmir

18.               

Efendić

Dženita

Vahid

19.               

Fejzić

Sumeja

Besim

20.               

Fuško

Emina

Elmir

21.               

Glamočić

Zekija

Zekerijad

22.               

Habibić

Nadina

Dino

23.               

Habibović

Lejla

Esmir

24.               

Halak

Emina

Midhet

25.               

Hrustić

Amina

Muhamed

26.               

Huskić

Amina

Bahrija

27.               

Ibrić

Ahsema

Halid

28.               

Jašarević

Ajla

Mirsad

29.               

Joldić

Lamija

Hajrudin

30.               

Joldić

Meliha

Fikret

31.               

Julardžija

Fatima

Redžo

32.               

Jusić

Ajna

Seid

33.               

Jusić

Merjem

Seid

34.               

Kadrić

Elma

Almir

35.               

Kesten

Fatima

Ermin

36.               

Kokić

Kerima

Đelal

37.               

Kozlić

Naida

Dževad

38.               

Krehmić

Ilhana

Mirzet

39.               

Malanović

Belma

Hrustan

40.               

Memčić

Amina

Fadil

41.               

Mujić

Hadidža

Šabaz

42.               

Muslić

Hana

Mahir

43.               

Muslić

Amna

Samedin

44.               

Muslić

Amila

Samedin

45.               

Muslija

Kanita

Fehim

46.               

Oruč

Nejra

Mehmed

47.               

Oruč

Medina

Amir

48.               

Pajić

Džemila

Senad

49.               

Polovina

Merjem

Hidajet

50.               

Redžić

Ajla

Zirafet

51.               

Rešić

Fatima

Naim

52.               

Rosić

Džemila

Haris

53.               

Sarajlić

Firdevsa

Tarik

54.               

Seferović

Sumeja

Rasim

55.               

Sjerotanović

Esma

Edisej

56.               

Šabić

Medina

Mevludin

57.               

Šehović

Ismihana

Asim

58.               

Turanović

Lamija

Enis

59.               

Tursanović

Šejma

Semir

60.               

Zahirović

Rijada

Meho

61.               

Zatagić

Sara

Amir

62.               

Zgrčo

Sara

Amir

63.               

Žužo

Aiša

Enver

 

Travnik, 26.06.2020.

 

Centralna komisija:

 

mr. Safet Durguti, predsjednik

mr. Kemal Avdagić, član

Amir Kalajdžija, član

Objavljeno u Oglasna tabla

logo new12

JU Elči Ibrahim-pašina medresa u Travniku
Rijaset Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini

Telefon: +387 (0)30 548-550
Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Arhiva

« Juni 2020 »
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Top