srijeda, 07 Novembar 2012 21:04

Uputstvo za treniranje u sportskim klubovima

Ocijeni
(0 glasova)

Učenicima EIP medrese dozvoljeno je trenirati sportske discipline u sportskim klubovima u Travniku na sljedeći način:

- Zainteresirani učenik treba razredniku podnijeti pismenu molbu za treniranje, sa potpisom roditelja/staratelja.

- Razrednik treba kontaktirati roditelja/staratelja radi provjere navoda u molbi.

- Odobrenje za treniranje u klubovima daju razrednik i pomoćnik direktora za internat.

- Da bi dobio saglasnost za odlazak na treninge, učenik treba imati odličan ili vrlo dobar uspjeh u učenju.

- Također, učenik treba imati primjerno ili vrlo dobro vladanje.

- U slučaju tri ili više slabih ocjena, učenik gubi pravo treniranja.

- Učeniku se može dati saglasnost za odlazak na treninge u vrijeme korepeticije, a ne u vrijeme časova.

- Učeniku se može maksimalno dva puta u sedmici odobriti da ide na treninge.

- Iz kluba u kojem želi trenirati učenik treba donijeti potvrdu o terminima treninga.

- Učenik koji trenira u nekom od sportskih klubova treba se pristojno ponašati i dostojno prezentirati EIP medresu.

- U odgajateljskoj službi trebaju biti podaci o učenicima kojima je dozvoljeno treniranje, te termini treninga.

Travnik, 10.10.2012.

Direktor:

mr. Dževdet Šošić

Čitano 2740 puta Zadnji put promjenjen ponedjeljak, 15 Avgust 2016 12:23
Super User

Suspendisse at libero porttitor nisi aliquet vulputate vitae at velit. Aliquam eget arcu magna, vel congue dui. Nunc auctor mauris tempor leo aliquam vel porta ante sodales. Nulla facilisi. In accumsan mattis odio vel luctus.

Više iz kategorije: « SEKCIJE
Prijavi se pa komentiraj