subota, 19 Juni 2021 12:32

PRELIMINARNI REZULTATI PRIJEMA U PRVI RAZRED 2021/22.

 

 

Preliminarni rezultati prijema za upis u prvi razred školske 2021/22. godine

 

MUŠKI KANDIDATI - PRIMLJENI

Red.broj

Prezime

Ime

Ime oca

1.                   

Tarakčija

Halid

Hidajet

2.                   

Skoko

Ahmed

Sead

3.                   

Haskić

Harun

Zajko

4.                   

Rizvić

Muhammed

Almir

5.                   

Halilović

Husejn

Rifet

6.                   

Habib

Anes

Muharem

7.                   

Živčić

Ahmed

Enes

8.                   

Spahić

Almedin

Zuhdija

9.                   

Bjelić

Sadžid

Samir

10.               

Džafić

Irhad

Fuad

11.               

Šošić

Jusuf

Enes

12.               

Šupuk

Isa

Ekrem

13.               

Habibić

Nisvet

Dževahid

14.               

Zolota

Ismail

Zehrudin

15.               

Kovač

Musa

Ajdin

16.               

Buljubašić

Imran

Galib

17.               

Omanović

Muharem

Zahid

18.               

Kolić

Bilal

Muhamed

19.               

Drapić

Mustafa

Kasim

20.               

Skrobo

Elmin

Nevzudin

21.               

Selman

Salahudin

Ibrahim

22.               

Isaković

Muamer

Munir

23.               

Kolić

Anes

Elsin

24.               

Šljivar

Bilal

Mirzet

25.               

Čoloman

Esmir

Nahid

26.               

Jašarević

Zejd

Suad

27.               

Ramić

Emin

Mehmed

28.               

Mujkić

Ahmed

Hasan

29.               

Halilović

Ahmed

Amer

30.               

Smriko

Bilal

Senahid

31.               

Kilim

Abdullah

Rusmil

32.               

Gafić

Muriz

Nedžad

33.               

Smriko

Muhamed

Sinanudin

34.               

Karadža

Ajdin

Kenan

35.               

Čajo

Bilal

Edin

36.               

Prcanović

Almedin

Mevludin

37.               

Dedić

Ismail

Ibro

38.               

Purak

Emrah

Mehmed

39.               

Palić

Kenan

Sead

40.               

Musić

Emelin

Elvedin

41.               

Suša

Mahmud

Nusret

42.               

Omerović

Amel

Amir

43.               

Skejić

Muhammed

Eniz

44.               

Mehić

Almedin

Mujo

45.               

Ahmetspahić

Imran

Mirnes

46.               

Rebronja

Sejid

Semir

47.               

Emušić

Alem

Samir

48.               

Kozlić

Harun

Mirsad

 

MUŠKI KANDIDATI - ODBIJENI

Red.broj

Prezime

Ime

Ime oca

49.               

Bektaš

Abdurrahman

Semir

50.               

Žuna

Eldar

Huso

51.               

Zahirović

Harun

Hašim

52.               

Zolota

Bilal

Mersudin

53.               

Sinanović

Hazim

Husejn

54.               

Selman

Omer

Rusmir

55.               

Purić

Ahmed

Muris

56.               

Ganić

Haris

Emir

57.               

Garanović

Hamza

Derviš

58.               

Delalić

Enis

Sanel

59.               

Zelkanović

Harun

Nihad

60.               

Halilović

Harun

Šakir

61.               

Zulum

Armin

Selver

 

ŽENSKI KANDIDATI - PRIMLJENI

Red.broj

Prezime

Ime

Ime oca

1.                   

Trako

Lejla

Elvir

2.                   

Kadić

Merjema

Omer

3.                   

Smajić

Nejra

Dehvet

4.                   

Lepir

Hava

Muradif

5.                   

Čosić

Hamida

Salih

6.                   

Balihodžić

Selma

Akif

7.                   

Pračalić

Ajla

Rajif

8.                   

Muratović

Dželila

Dževad

9.                   

Selman

Amila

Kadir

10.               

Čakić

Sara

Mirnes

11.               

Ahmić

Sumeja

Nihad

12.               

Hodžić

Sara

Asim

13.               

Husejnović

Amina

Edin

14.               

Melić

Amna

Anes

15.               

Avdić

Emina

Samir

16.               

Jašić

Medina

Elvir

17.               

Čakrama

Anida

Sulejman

18.               

Arnautović

Dalila

Hasan

19.               

Zlotrg

Safija

Enes

20.               

Ramić

Sara

Kenan

21.               

Alić

Danija

Šaban

22.               

Šehić

Mela

Amer

23.               

Delić

Ilhana

Abaz

24.               

Đerahović

Imman

Seđad

25.               

Vučić

Samiha

Mirsad

26.               

Patković

Ajna

Semir

27.               

Mehić

Sevda

Haris

28.               

Selava

Amina

Esad

29.               

Rubanović

Irma

Refik

30.               

Spahić

Rahima

Huso

31.               

Jašarević

Hana

Haris

32.               

Zelkanović

Nedžada

Neđad

33.               

Huremović

Lejla

Sabahudin

34.               

Talić

Dženneta

Namir

35.               

Palić

Adna

Hajrudin

36.               

Šišić

Almina

Edin

37.               

Žilić

Sumeja

Mujo

38.               

Delić

Asja

Kenan

39.               

Mrahorović

Fatima

Mirsad

40.               

Šahinbegović

Fatima

Irfan

41.               

Mehanović

Ismihana

Asmir

42.               

Krehmić

Sumejja

Mehrudin

43.               

Durak

Emina

Mirnes

44.               

Subašić

Merjema

Samed

45.               

Mujić

Lemana

Muhamed

46.               

Kablar

Šejma

Mersudin

47.               

Meša

Aiša

Husein

48.               

Halilović

Nejra

Aziz

49.               

Muslimović

Lejla

Galib

50.               

Mehić

Harisa

Fehret

51.               

Sunulahpašić

Sajra

Adnan

52.               

Dubravić

Adina

Begajet

53.               

Gazić

Lamija

Senihad

54.               

Mačak

Lamija

Esad

55.               

Alić

Nadija

Šaban

56.               

Garib

Amra

Amir

57.               

Dubravić

Lejla

Elvedin

58.               

Sinanović

Dalila

Dževad

59.               

Purić

Adna

Muhamed

60.               

Ohran

Medina

Selvedin

61.               

Rizvanović

Layla

Amer

62.               

Delić

Amina

Almir

63.               

Čelenka

Esma

Sifet

64.               

Fazlić

Sara

Nedžib

65.               

Memić

Medina

Jasmin

66.               

Čizmić

Adna

Adnan

67.               

Osmanović

Alema

Sidik

68.               

Leko

Erna

Samir

69.               

Najetović

Iman

Samir

70.               

Aletić

Esma

Bajro

71.               

Grizić

Ajna

Adnan

72.               

Omanović

Amila

Asim

 

Travnik, 19.06.2021. godine

 

Centralna komisija:

mr. Safet Durguti

mr. Kemal Avdagić

Amir Kalajdžija


  

logo new12

JU Elči Ibrahim-pašina medresa u Travniku
Rijaset Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini

Telefon: +387 (0)30 548-550
Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Arhiva

« Juli 2021 »
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Top