REVIDIRANA PRELIMINARNA LISTA primljenih kandidata u prvi razred školske 2024/25.

Na osnovu Člana 7., Stav (2) i Stav (3), Pravilnika sa kriterijima za prijem učenika u prvi razred medrese, na osnovu prijedloga Komisije za upis učenika u prvi razred, Direktor Medrese utvrđuje

REVIDIRANU PRELIMINARNU LISTU
primljenih kandidata
za upis u prvi razred školske 2024/25. godine

MUŠKI KANDIDATI

R/B

Prezime

Ime

Ime oca

Bodovi

1.                   

Haseljić

Abdurrahman

Salih

80,00

2.                   

Indžić

Affan

Abdulkadir

80,00

3.                   

Odobašić

Ismail

Asmir

80,00

4.                   

Šabanović

Haris

Mirza

80,00

5.                   

Sejdić

Imran

Mujo

80,00

6.                   

Alić

Faris

Mustafa

80,00

7.                   

Jašić

Enes

Elvir

80,00

8.                   

Đelilović

Benjamin

Muris

70,00

9.                   

Melić

Emin

Salih

69,50

10.               

Topić

Jusuf

Asmir

69,50

11.               

Kosovac

Ahmed

Mirnes

69,00

12.               

Julardžija

Elmir

Almir

69,00

13.               

Ibišević

Tarik

Belmin

69,00

14.               

Tarakčija

Uzeir

Hidajet

68,50

15.               

Mrkonja

Hamza

Hasan

65,00

16.               

Zukić

Muamer

Esad

64,00

17.               

Čosić

Harun

Haris

64,00

18.               

Džinović

Muhamed

Almir

63,50

19.               

Krak

Hanan

Suvad

63,00

20.               

Čančar

Muhamed

Rifet

62,50

21.               

Brkić

Davud

Hazim

61,50

22.               

Rešić

Jusuf

Naim

61,50

23.               

Petrovac

Šefik

Senad

59,00

24.               

Terzić

Amar

Sabahudin

58,50

25.               

Mehić

Adi

Edin

58,50

26.               

Kurtović

Haris

Nihad

57,50

27.               

Peco

Harun

Muhamed

57,00

28.               

Mrkonja

Abdurrahman

Nermin

57,00

29.               

Turanović

Sulejman

Enis

57,00

30.               

Trako

Velid

Mersad

56,50

31.               

Ljevo

Hamza

Adnan

56,50

32.               

Mujkić

Muhamed

Hasan

56,00

33.               

Muhić

Jusuf

Mesud

56,00

34.               

Hamzić

Omar

Samir

55,50

35.               

Pajić

Ensar

Muriz

55,00

36.               

Deumić

Ismail

Eniz

55,00

37.               

Šišić

Ahmed

Nezir

54,50

38.               

Pipo

Alija

Mirnes

54,50

39.               

Menković

Sead ibn Sadik

Sadik

54,50

40.               

Mujić

Mudžahid

Šabaz

54,00

41.               

Mešković

Armin

Osman

54,00

42.               

Zec

Almin

Mirnes

54,00

43.               

Patković

Davud

Ahmet

53,50

44.               

Ohran

Anid

Semir

53,00

45.               

Čoloman

Selmir

Nermin

52,50

46.               

Husejnović

Anel

Dževad

51,50

 

ŽENSKI KANDIDATI

 

R/B

Prezime

Ime

Ime oca

Bodovi

1.                   

Balihodžić

Senada

Emir

80,00

2.                   

Ikanović

Amina

Jasmin

80,00

3.                   

Trako

Amila

Vernes

80,00

4.                   

Krehmić

Halima

Samir

80,00

5.                   

Kurić

Delila

Samel

80,00

6.                   

Halilović

Lejla

Nihad

80,00

7.                   

Šehić

Lamija

Haris

80,00

8.                   

Forić

Amila

Adis

80,00

9.                   

Skopljak

Lamija

Zenur

80,00

10.               

Lelak

Lamija

Esad

71,00

11.               

Joldić

Sumeja

Fikret

70,00

12.               

Bradić

Berina

Edin

70,00

13.               

Zukić

Ema

Hamdo

70,00

14.               

Sinanović

Ajna

Šefik

70,00

15.               

Makić

Nudžejma

Harun

70,00

16.               

Dreco

Ajna

Fehko

70,00

17.               

Bradarić

Sumeja

Edin

70,00

18.               

Tarakčija

Sara

Salih

69,50

19.               

Čusto

Ajna

Hajrudin

69,50

20.               

Ramljak

Belma

Mehmed

69,50

21.               

Mehinović

Merjema

Dževad

69,00

22.               

Bašić

Nejla

Muharem

69,00

23.               

Gudić

Amila

Selmir

68,50

24.               

Zlatić

Halida

Vahid

68,00

25.               

Sarajlić

Adna

Azmir

68,00

26.               

Jašarević

Amina

Elvedin

68,00

27.               

Lendo

Rukajja

Rešad

68,00

28.               

Kolić

Merjem

Senaid

68,00

29.               

Šeper

Nudžejma

Emrah

68,00

30.               

Arnaut

Amila

Sulejman

67,50

31.               

Cinco

Sarah

Fejzo

67,50

32.               

Čolić

Dalila

Mirsad

67,00

33.               

Beganović

Nejra

Neir

67,00

34.               

Luković

Naida

Mujo

66,50

35.               

Ganić

Merjem

Sandin

65,00

36.               

Grahić

Almedina

Ermin

64,50

37.               

Curić

Hana

Dževad

64,50

38.               

Kreševljak

Džejna

Mirza

64,00

39.               

Skoko

Rukaja

Sead

63,50

40.               

Hodžić

Amina

Mehmed

61,50

41.               

Šabić

Ilma

Asmer

61,50

42.               

Čizmić

Merjem

Nijaz

60,50

43.               

Hočkić

Ajša

Šemsudin

60,00

44.               

Cetin

Sabiha

Sanel

59,50

45.               

Spahić

Amina

Sakib

59,00

46.               

Kobilica

Nejla

Kasim

59,00

47.               

Hadžo

Sarah

Ermin

59,00

48.               

Sefer

Sumejja

Halil

59,00

49.               

Ahmić

Nedžma

Almir

58,00

50.               

Topić

Emina

Halil

57,50

51.               

Efendić

Halima

Ishak

57,50

52.               

Begović

Meryem

Enes

57,00

53.               

Šaćirović

Esma

Nermin

57,00

54.               

Zahirović

Šejma

Meho

56,50

55.               

Kasumović

Adna

Ejub

56,50

56.               

Jašarević

Ajna

Edin

56,00

57.               

Ahmić

Elvedina

Elvedin

56,00

58.               

Husić

Amila

Edin

56,00

59.               

Arnautović

Edna

Nedžad

55,50

60.               

Suljić

Nizama

Bajkan

55,50

61.               

Hajdarević

Elma

Mujo

55,50

62.               

Šupuk

Šejma

Ekrem

55,50

63.               

Talić

Merjem

Zehrudin

55,00

64.               

Karalić

Nejla

Elmir

54,50

65.               

Nurikić

Mejra

Mehmed

54,00

66.               

Husejnović

Šejma

Husein

53,50

67.               

Hajdarević

Medina

Suad

53,50

68.               

Čizmić

Alejna

Adnan

53,00

69.               

Lemeš

Hena

Haris

52,50

70.               

Sinanović

Sara

Semir

52,50

71.               

Abed

Merjem

Murad

52,50

72.               

Hasičić

Ilma

Mersad

52,00

 

 

Travnik, 23.06.2024. godine

 

Direktor: dr. Kemal Avdagić

Čitano 3596 puta Zadnji put promjenjen nedjelja, 23 Juni 2024 10:13

logo new12

JU Elči Ibrahim-pašina medresa u Travniku
Rijaset Islamske zajednice u Bosni i Hercegovini

Telefon: +387 (0)30 548-550
Email: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.

Top